„Tiesą pasakius, niekada nemaniau, kad būsiu aktorius, tačiau taip jau gyvenime susiklostė – juo tapau. Labai džiaugiuosi, kad baigiau Vilniaus kolegijos Scenos meno katedros Muzikinio teatro studijų programą ir įgijau unikalią dainuojančio bei šokančio aktoriaus profesiją. Išties tai nepamirštamas, pilnas naujų atradimų, patyrimų laikas, kuris man suteikė daug išminties ir žinių. Suprantama, kad kažkam skaitant šiuos žodžius jie gali atrodyti banalūs, tačiau man jie pilni prasmės ir turi „ypatingo svorio“.

Visada būsiu labai dėkingas savo vaidybos, dainavimo ir kitų studijų dalykų dėstytojams, kurie suformavo mano, kaip aktoriaus gyvenimo supratimą ir vertybes – tai man padeda ir dabartiniu laikotarpiu. Šiuo metu esu laisvai samdomas aktorius: per neilgą, bet gan intensyvų savarankišką kūrybinį kelią dalyvavau ne viename miuziklo pastatyme, sukūriau ne vieną vaidmenį serialuose, teko suvaidinti vieną pagrindinių vaidmenų pilnametražiame vaidybiniame filme. Taigi, teko daug dirbti ir išlieti nemažai prakaito, bet Kolegijoje įgytos žinios ir patirtis šį nelengvą darbą pavertė malonumu.

Na, o visiems stojantiems ir studijuojantiems noriu palinkėti nepasiduoti, nes už laimę šiam pasauly reikia kovoti. Ji nėra duotybė.“