Maloniai kviečiame į šiuo metu Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete viešinčio menininko Daniel Irizarry Osario kūrybinės laboratorijos baigiamąjį renginį – koliažą.

Intensyvioje trijų savaičių kūrybinėje laboratorijoje Daniel kartu su Muzikinio teatro studijų programos studentais siekia išlaisvinti aktorių kūrybiškumą plačiąja šio žodžio prasme. Tai padeda jauniesiems kūrėjams labiau pasitikėti savo keisčiausiomis fantazijomis, kurios racionaliu protu gali pasirodyti “kvailos ir netinkamos”, tačiau kūrybiniame procese būtinos tam, kad pasirodymas ar vaidmuo būtų gyvas ir įdomus.

Daniel Irizarry Osario – charizmatiškas artistas, dirbantis iš visos širdies. Jis puikiai išmano savo dėstomas sritis ir nepalieka vietos net menkiausiai abejonei, kad judesio subtilybių galima išmokti virtuoziškai jungiant karštą Centinės ir Pietų Amerikos temperamentą, K. Stanislavskio, V. Mejerholdo, J. Grotovskio fizinio teatro tradicijas bei šiuolaikines judesio ir net akrobatikos tendencijas.

Pasirodymas vyks Vilniaus dailės akademijoje

Šachmatinėje salėje

Malūnų g. 5

Lapkričio 24 d.

17:00 val.