Mieli diplomantai, su džiaugsmu informuojame, kad šiemet diplomų įteikimas vyks gyvai dalyvaujant tik absolventams. Kviečiame Jus dalyvauti birželio 30 dieną vyksiančioje Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto diplomų įteikimo šventėje, kuri vyks Menų ir kūrybinių technologijų fakultete (Didlaukio g. 82, Vilnius) 2 aukšto Aktų salėje!

Atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino sąlygų šalyje ir Vilniaus kolegijos administracijos rekomendacijas visų Kolegijos bendruomenės narių saugumo užtikrinimui, siekiame išvengti net mažiausios COVID-19 plitimo galimybės, todėl diplomų įteikimo ceremonijoje galės dalyvauti tik diplomantai, svečių sveikinimai bus laukiami kieme prie centrinio įėjimo į fakultetą. Taip pat visiems absolventams dalyvaujantiems diplomų įteikime kurie:

  • nėra persirgę COVID-19 liga,
  • neturi antikūnių testo
  • nėra paskiepyti

reikia turėti profilaktinį tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti arba savikontrolę galimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai).
Testai studentams yra nemokami. Tyrimai vykdomi savivaldybių mobiliuosiuose punktuose.

Profesinio bakalauro diplomai bus įteikiami birželio 30 d. 9.00 val:

Įvaizdžio dizaino studijų programos absolventams (IV18 gr.);

Mados dizaino studijų programos absolventams (MD18 gr.);

Šukuosenų dizaino studijų programos absolventams (SD18 gr.);

Populiariosios muzikos studijų programos absolventams (PM18 gr.).

Profesinio bakalauro diplomai bus įteikiami birželio 30 d. 12.00 val:

Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos absolventams (KV18A gr., KV18B gr., ir KVS18 gr.)

Absolventus bei visus šventės dalyvius kviečiame pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis (dėvėti veido kaukę ar respiratorių) ir laikytis kitų infekcijos prevencijos reikalavimų.

Informuojame, kad renginio dalyviai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), renginyje dalyvauti negali.

Tik bendromis pastangomis galime surengti saugią šventę šiomis ekstremaliomis sąlygomis.

Dėkojame visiems už supratingumą.