Algirdas Bagdonavičius, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojas ir operos solistas, pagal Erasmus+ mobilumo programą š. m.  birželio mėn. 17-22 dienomis buvo išvykęs stažuotis žymios švedų profesorės Barbro Marklund-Petersone vokalinio meistriškumo kursuose http://www.barbromarklund.no/larare.html
Kursuose tvyrojo pozityvi ir kolegiška atmosfera tarp siekiančių tobulėti solinio dainavimo studentų bei dainininkų profesionalų iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Vokietijos ir Lietuvos. 
Stažuotės programa buvo itin intensyvi ir įvairi: rytinės Pilateso treniruotės, grupiniai užsiėmimai  ir individualios profesorės Barbro Marklund-Petersone vokalinio meistriškumo pamokos.
Per šešias meistriškumo kursų dienas absoliučiai visi dalyviai padarė didelį progresą. Intensyvius mokymus vainikavo Gala koncertas Immanuelskyrkan bažnyčioje. Čia visi dalyviai atliko po 1-2 kūrinius. Štai kokius kūrinius parengė mūsų fakulteto dėstytojas A. Bagdonavičius:
Algirdas Bagdonavičius itin vertina šią stažuotę, suteikusią vertingos patirties  ir kaip dėstytojui, ir kaip atlikėjui. Stažuotėje sukaupta medžiaga (pratimų video įrašas, jų aprašai) dėstytojas Algirdas mielai dalinsis su kolegomis ir tikrai pritaikys savo darbe su studentais.
Barbro &Algirdas 20160622_194832 20160622_194906 Andis Petersons vocal warmup 1 Andis Petersons vocal warmup 2