Vokalistams kursai vyks 230 auditorijoje, o pianistams – 231 auditorijoje (Aktų salėje). Meistriškumo kursai rengiami Populiariosios muzikos ir Muzikinio teatro studijų programų studentams bei dėstytojams, o taip pat juose dalyvaus Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleiviai. Tai yra dar vienas bendradarbiavimo su mokykla renginys, darantis poveikį regionui.

Bernšteinas Brodvėjuje

 2018 metų lapkričio 22-25 dienomis, Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje kvietimu, mūsų šalyje svečiuosis žymūs JAV menininkai, kurie pristatys unikalią koncertinę programą „Bernstein on Broadway“, sukurtą paminėti žymaus JAV kompozitoriaus, pianisto ir dirigento Leonardo Bernšteino 100-tąsias gimimo metines. Šis mūsų šalyje dar nematytas projektas yra JAV ambasados organizuojamų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai skirtų programų dalis, kurios tikslas Lietuvos visuomenę supažindinti su geriausiomis Jungtinių Amerikos Valstijų kultūros tradicijomis. Šį tikslą įgyvendinti padeda ir atlikėjų gastroles Lietuvoje organizuoja prodiuserinė kompanija Arts Libera International.

„Bernstein on Broadway“ koncerto metu garsus Niujorko atlikėjų trio – John Ferguson (fortepijonas), Mackenzie Thomas (sopranas) ir Kurt Ollmann (baritonas) pakvies publiką į muzikinę kelionę – paklausyti nepamirštamų Leonardo Bernšteino dainų iš žymiausių miuziklų „West Side Story“, „The Town“, „Candide“ ir „Wonderful Town“. Atlikėjų trio tikrai išskirtinis, nes jo nariai ilgamečiai muzikos profesionalai, apkeliavę visą pasaulį. Štai pianistas John Ferguson jau nuo 1993 metų yra tarpkultūrinį bendradarbiavimą skatinančios organizacijos „American Voices“ steigėjas. Be to, 1998 metais jis sukūrė ir įgyvendino šimtmečio šventės koncertų ciklą apie George‘o Gershwin‘o muziką, kuriame dalyvavo 40 skirtingų pasaulio tautų menininkų komanda – nuo Sirijos ir Omano iki Bangladešo ir Uzbekistano. Grupės sopranas ir švelnioji pusė Mackenzie Thomas yra pagrindinė vokalistė „Cirque du Soleil“ pasirodymuose Las Vegase. Be savo veiklos cirke, atlikėja pasirodė nacionalinėje Amerikos televizijoje visiems gerai žinomame hitų šou „MAMMA MIA“. Kurt Ollmann yra grupės baritonas, koncertavęs garsiojoje Milano salėje Pelléas at La Scala, Vienoje, Romoje, Vašingtone, Los Andžele bei pasirodęs kartu su garsiuoju kolektyvu „New York City Opera”. Vienas iš žymesnių Kurt pasirodymų – tai operoje „Romeo ir Džiuljeta” kartu su Placido Domingo.

Talentingi atlikėjai ir artėjantys koncertai muzikos gerbėjams bei gurmanams žada nepamirštamą muzikinę kelionę po Brodvėjaus pasaulį, kur netruks emocijų, išgyvenimų ir dvasinio pakylėjimo. Malonu paminėti, kad koncertai yra nemokami. Tai JAV ambasados dovana Lietuvos žmonėms.

Koncertai vyks:

Lapkričio 24 d. 19 val. Kauno filharmonijoje.

Lapkričio 25 d. 18 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.