MTF dėstytojus ir studentus vienijantis žaidimų vakaras „Katedrų kovos“.

SVARBI INFORMACIJA VISOMS KATEDROMS IR JŲ DĖSTYTOJAMS, BEI STUDENTAMS!

Sveiki, esame trečio kurso studentės iš Kultūrinės veiklos vadybos ir šokio pedagogikos katedros.

Norime suvienyti visas fakulteto katedras, dėstytojus ir studentus į vieną didelę bendruomenę, sumažinti atskirtį tarp dėstytojų ir studentų, tokiu būdu suaktyvinant visos mūsų aukštosios mokyklos veiklą. Šios vizijos vedamos norime suorganizuoti mūsų fakultete vieningo kumščio reikalaujančio ir daug emocijų paliekantį žaidimų vakarą „Katedrų kovos“.

KVIEČIAME JUS  gruodžio 5 d., 15.30 val.

SUSITIKTI KARTU fakulteto Atvirojoje salėje.

ATEIKITE IR ATSIVESKITE savo katedros komandą, kovokite už savo katedrą, parodykite, kuo ji išsiskiria iš kitų, parodykite, kaip Jūsų katedra gyvena ir kuo ji kvėpuoja.

KAIP VISKAS VYKS?… Bus paruošti tam tikri klausimai, uždaviniai, už kurių sprendimą komandos gaus tam tikrą balų skaičių. Kiekvienai katedrai prie stalo atstovauja 6 žmonės (2 dėstytojai ir 4 studentai). Visos katedros turi galimybę turėti palaikymo komandą, kuri leis užsitarnauti papildomų taškų arba bus Jūsų atstovams salės pagalba. Norint gauti papildomų taškų, palaikymo komanda turėtų sukurti savo katedros pristatomąjį numerį, originaliai ir netikėtai visus nustebinti eilėmis pateikta savo veikla ar nuostabiu šūkiu, stalo dekoracijomis arba vienodomis aprangomis, o galbūt tik kažkokiu išskirtiniu akcentu? Suteikiama galimybė pasireikšti Jūsų fantazijoms ir norams – ribų nėra, kas ką sugalvoja, tas tą ir atlieka. Poilsis tarp žaidimų – mūsų studentų ir svečių nuotaikingi pasirodymai, kurie neleis nuslūgti puikiai nuotaikai viso renginio metu.

MŪSŲ TIKSLAS: Naujos idėjos ir nauji projektai suteikia gyvenimui kitokį atspalvį. Nuoširdžiai norime, kad iš šio renginio Jūs išsineštumėte tik geras emocijas ir naujas pažintis. Siekiame, kad šis renginys taptų tęstinių fakulteto projektu, kuris padės Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentams bei dėstytojams išlaikyti glaudų tarpusavio ryšį.

Be abejonės, laimėtojams bus įteikti ir apdovanojimai, tačiau tai nėra pagrindinis vakaro tikslas.

IŠ JŪSŲ REIKIA TIK DALYVAVIMO BEI GERO NUSITEIKIMO! (Jūsų dalyvavimas yra labai svarbus tiek mums, tiek visai fakulteto bendruomenei)

Taip pat labai lauksime atsakymo iš Jūsų! Norėtume gauti tikslią informaciją apie dalyvius, kad galėtumėme tiesiogiai suteikti jiems visą informaciją apie numatomą renginį. Jeigu iškils klausimų ar abejonių, visada lauksime Jūsų laiškų bei spręsime visas iškilusias problemas kartu, nes mes esame viena didelė šeima.

TAIGI, KURKIME MŪSŲ AUKŠTOSIOS MOKYKLOS ATEITĮ KARTU!

Kaupkime energiją – iki pasimatymo, mielieji!
Šilčiausi linkėjimai, KV16 grupės studentės Anita ir Inga

 

Laikas: 2019-12-05 15:30 val.

Vieta: MTF atviroji salė