Data: 2018.01.12
Laikas: 15:00 ir 18:00 val.
Vieta: VU Teatro salė (Universiteto g. 3, Vilnius)

Šounuolynas – tai pačių šauniausių vienuolių ypač realistiška ir kartu komiškai absurdiška istorija apie penkias Dieviškąjį pašaukimą gavusias moteris. Nuostabiausia tai, jog žmogus įvardintas vienuolio ar Dieviškajį pašaukimą atradusio vardu ir sudaro įspūdį, kad jis neklysta, yra ypač kilnus, geraširdis, atradęs vidinę ramybę. Ir šio fakto tikrai nebūtų galima nuneigti. BET… patikėkit, į tokį žmogų sutelpa kur kas daugiau…
– Kviečiame atvykti ir nustebti, kokius skirtingus charakterius mūsų Hobokeno mažųjų seserų ordino vienuolės slepia savo abitų apklotose asmenybėse.
– Kviečiame atvykti į mūsų rengiamą paramos šou ir pamatyti sesers Marijos Julijos „mažos“ svogūnų klaidos pasekmes… o tai verta dėmesio.
– Kviečiame atvykti ir įvertinti nesuvaidintai vaidybinį momentą, susipažinti su mus ištikusia katastrofa ir atsiduoti į mūsų šauniausiai patrakusių vienuolių malonę.

*Bilietai rezervuojami iki penktadienio (sausio 11 d.) 15:00 val. Rezervavus, tačiau nenupirkus bilietų, rezervacija panaikinama. Likus laisviems bilietams, bus galimybė įsigyti renginio vietoje.

„Šounuolynas“ – MZ15 gr. baigiamasis darbas.