Miuziklas „Maskvos romanas“ (režisierius  Saulius Bareikis), paremtas L. Tolstojaus klasikiniu istoriniu romanu „Karas ir taika“ (rus. Война и мир). Veiksmo laikmetis ir vieta – XIX a. Rusija. Personažus jungiantys įvykiai priveda juos prie didžiųjų ir esminių klausimų: Ar dar ne vėlu pakeisti tai, kaip gyvenai iki šiol? Kokia toji tikroji meilė? 

Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos baigiamasis projektas – tai kasmetine tradicija tapęs renginys, suburiantis miuziklų gerbėjus ir puikus kūrybinio bendradarbiavimo tarp fakulteto dėstytojų ir studentų pavyzdys. Maloniai kviečiame Jus į sausio 27 d. 13 val. ir 17 val. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto (Didlaukio g. 49) Aktų salėje vyksiančius Muzikinio teatro studijų programos (MZ18 gr.) baigiamojo projekto – miuziklo „Maskvos romanas“ (režisierius  Saulius Bareikis) seansus bei pasigrožėti studijų rezultatu.

Palaikykime Muzikinio teatro studijų programos būsimus absolventus svarbiausiame jų baigiamajame miuzikle ir te nušvinta scenoje „Maskvos romanas“.

Daugiau informacijos 

Būtina žiūrovų registracija