Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas kartu su Nacionaliniu socialinės integracijos institutu bei VšĮ ,,Prirašytos rankos” šiais metais nori praskaidrinti niūrią nuteistųjų kasdienybę skaitymo malonumu, todėl organizuoja kalėdinę akciją – ,,Spalvoti viršeliai“.

Šios idėjos įgyvendinimui labai reikalingas Jūsų įsitraukimas ir pagalba!

Kviečiame fakulteto bendruomenę palaikyti ir prisidėti prie kalėdinės akcijos įgyvendinimo – dalintis knygomis. Tad, prašome peržiūrėti savo turimas knygas ir atrinkti tas, kuriomis Jūs norėtumėte pasidalinti su nelaisvėje esančiais žmonėmis. Esame įsitikinę, kad kiekviena knyga bus labai vertinama ir skaitoma.

Visos surinktos knygos bus paskirstytos penkioms įkalinimo įstaigoms – Vilniaus pataisos namams, Panevėžio pataisos namams, Pravieniškių pataisos namams – atvirajai kolonijai, Kauno tardymo izoliatoriui ir Šiaulių tardymo izoliatoriui. Norime tikėti, kad neliksite abejingi ir prisidėsite prie Kalėdinio stebuklo nuteistiesiems.

Knygos bus renkamos visą 2021 m. gruodžio mėnesį Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto pirmojo aukšto foje, adresu Didlaukio g. 82, Vilnius