Rugsėjo 25 d. Vilniaus gyventojus ir svečius jau keturioliktą kartą su šūkiu „Kultūra, kuri įkvepia“ naktinėti sukvietė kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Įvairiose miesto vietose lankytojai buvo kviečiami stebėti muzikinius ir teatrinius pasirodymus, tarpdisciplininį meną, instaliacijas bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, cirke, parodose ir kitose meninio pobūdžio veiklose. Ne mažiau gausi ir muzikinė festivalio programos dalis – tradiciškai Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro ir Populiariosios muzikos studijų programų studentai pakvietė į įkvepiančią meno erdvę savo pasirodymui.

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, greta inovatyvių ir netikėčiausių socialinių projektų, instaliacijų, parodų ir kūrybinių dirbtuvių nuskambėjo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų studentų muzikos ir šokio performansas „Pasaulio spalvos: Lietuva – Islandija“. Žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su Lietuvos ir Islandijos kultūromis, jas palyginti, atrasti jų skirtumus ir panašumus. Gausus atlikėjų būrys: Eliza Bondarenko (MZ17 gr.), Kristina Baranauskaitė (MZ17 gr.), Armanda Rudelytė (MZ17 gr.), Rugilė Jankauskytė (MZ17 gr.), Arminas Griesius (MZ19 gr.) , Kornelija Uselytė (MZ17 gr.), Mingaudė Kotryna Zujūtė (MZ17 gr.), Salvija Tumalavičiūtė (MZ17 gr.), Aistė Sidaugaitė (MZ17 gr.) žavėjo savo pasirodymo emocija, muzikalumu ir džiugino kuriamu bendrystės ryšiu. Žiūrovai negailėjo palaikančių šūksnių.

Antroje renginio dalyje džiazo ir populiariosios muzikos mėgėjus džiugino grupė „GRŪVIAI“. Atlikėjai: Roneta Saveiskytė (PM19 gr.) – vokalas, Gabija Vareikaitė (PM19 gr.) – klavišiniai, Tomas Stonys – bosinė, Aidas Tamulevičius – elektrinė gitara, Kipras Čėsnas – mušamieji, Aurelijus Kauneckis saksofonas, Antanas Daugėla – trombonas, Donatas Viaževičius – trimitas. „Grūviai“ festivalio lankytojams pristatė džiazo, svingo, soulo, funko ir bossa novos stiliaus muziką. Žiūrovai neliko abejingi, išgirdę gyvos muzikos pasirodymą, linksėjo į taktą ir buvo užburti geros nuotaikos.

Kultūros nakties organizatoriai tikisi, kad kiekvienas festivalio lankytojas savyje pajuto kultūrą – „Kultūrą, kuri įkvepia“, tad tariame didelį ačiū studentams ir visai dėstytojų komandai, padėjusiai surengti šį išskirtinį ir įkvepiantį renginį!

Daugiau nuotraukų rasite čia :

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=vilniaus.kolegija&set=a.3991924977502168