Šiais metais Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto kultūrinės veiklos vadybos programa švenčia savo gyvavimo 25-erių metų jubiliejų.

Ta proga š. m. kovo 22 d. kultūrinės veiklos vadybos programos dėstytojai susitiko su socialiniais partneriais, kurių vadovaujami šios programos studentai atlieka praktiką, savanoriauja ir įsidarbina. Ankstyvą rytą susitikę Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedroje „Kultūros pusryčiams“ susirinkusieji pradėjo diskusiją tema „Kokio vadybininko reikia šiandienos darbdaviams?“. Į pagrindinį susitikimo klausimą „Kokio tikimasi studento?“, darbdaviai atsakė: užsispyrusio, ryžtingo, žingeidaus ir motyvuoto dirbti.

Taip pat daug buvo diskutuota apie praktikų laiką, trukmę bei veiklas.  Susitikimo pabaigoje visi dalyvavusieji nusprendė, kad tokie susiėjimai yra labai reikalingi abiem pusėms – ir studijų kokybės gerinimui, ir darbo rinkos praplėtimui.

Susitikime dalyvavo partneriai: Domino teatro vadovas Egidijus Baranauskas; Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ vadovas ir pirmininkas Martynas Tyla, VšĮ „ Propartners“ direktorius Elijus Romanovas, VšĮ Vilniaus senamiesčio teatro vadovė Laima Ašakaitė ir Asociacijos „ Šventė visiems“ vadovas Vytenis Urba.

Su partneriais aktualiomis temomis diskutavo Kultūrinės veiklos vadybos programos vedėja, lektorė Nomeda Sindaravičienė, kultūrinės veiklos vadybos programos vadybininkė, lektorė Lina Andrašienė, kultūrinės veiklos vadybos programos lektorius Edmundas Žalpys, kultūrinės veiklos vadybos programos lektorė Lina Banienė, kultūrinės veiklos vadybos programos lektorė Laima Girdenienė.