Lapkričio 7 d. (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje numatoma jauno režisieriaus ir aktoriaus Tomo Pukio monospektaklio „Kas gali pasakyti, kad aš esu talentingas?“ (N-14) pagal Danilo Charmso kūrinį „Nutikimai“ premjera.

„Taip, praėjo nemažai laiko ir daug kas pasikeitė. Nebėra griežto kumščio, kuris įsakytų, ką ir kaip turime galvoti ar elgtis. Tačiau dabar mes tarsi užsidėjome liberalumo kaukę, kuri neleidžia išsisakyti. Dabar baisu, ko nors neįžeisti, neįskaudinti. Apsimetame geresni nei iš tikrųjų esame“, – apie monospektaklio temas, kur jis pats atlieka pagrindinį vaidmenį, kalbėjo T.Pukis.

Pasak režisieriaus, spektaklis bus nepatogus, įžūlus, tačiau labai žmogiškas: „Bandysiu prisiliesti prie Danilo Charmso minčių labirinto, jo absurdiško humoro, iracionalumo, stengsiuosi perteikti tai, kas, anot autoriaus, yra sveikas žmogus, kas yra genijus, o kas – ligonis“.

Daugiau informacijos: http://teatrosajunga.lt/uncategorized/monospektaklis-kas-gali-pasakyti-kad-as-nesu-talentingas-n-14/

tomas

(nuotr. Astos Augustinaitės)