Vilniuje – naujai atgimęs prieš 30 metų skambėjęs lietuviškas miuziklas!

Sausio 20 d. Vilniaus teatre „Lėlė“ iš naujo atgims prieš 30 metų skambėjusi Giedriaus Kuprevičiaus muzika ir melodingos Violetos Palčinskaitės eilės miuzikle „Aš tau siunčiu labų dienų“.
Legendinio kompozitoriaus G. Kuprevičiaus ir poetės V.Palčinskaitės pristatinėti nereikia – ne viena karta užaugo dainuodama žinomas arijas iš miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ ir skaitydama mylimos vaikų autorės knygas. Tačiau mažai kas žino, kad prieš 30 metų bendradarbiaujant šiems dviems Lietuvos „grandams“ buvo sukurtas miuziklas, o vėliau ir filmas pavadinimu „Traukinys į Bulzibarą“.

Kartu su nesenstačiomis temomis atgis ir prieš 30 metų skambėjusi lietuviška elektroninė muzika – miuzikle išgirsime G. Kuprevičiaus prieš dešimtmečius įkurtos lietuviškos elektroninės muzikos pradininkės grupės „Argo“ kompozicijas.

Kviečiame prisijungti keliauti į išsivajotajį Bulzibarą tiek mažus, tiek didelius – juk ši amžina istorija apie MUS visus. Keliaujančius. Ieškančius.

Labų dienų siunčia:

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius;
Libreto autorė Violeta Palčinskaitė;
Režisierė Margarita Bareikytė;
Muzikinis vadovas Modestas Jankūnas;
Choreografė Erika Vizbaraitė;
Kostiumų dizainerė Roberta Raubickaitė;
Projekcijų autorius Andrius Bareikis.

Vaidina: Kajetana Ageikinaitė, Tomas Alenčikas, Dovilė Keršytė, Artūras Murauskas, Greta Paukštė, Roberta Petrikaitė, Tomas Pukys, Roberta Raubickaitė, Dovilė Rostovskytė, Virginija Straigytė, Greta Šablinskaitė, Gintarė Šmigelskytė.

Bilieto kaina 3 eurai. 

Iki pasimatymo sausio 20 dieną!

poster_2-a3