Profesionalumas ir meistriškumas kultūros pasaulyje griežia pirmaisiais smuikais, tačiau jaunam atlikėjui/kūrėjui, pristatant save visuomenei, nebeužtenka būti tik profesionaliu. Jis turi turėti viziją, gerų idėjų, mokėti komunikuoti su visuomene ir pan. Visa tai labai svarbu, kad galėtų tinkamai save pateikti norimu amplua.

Kas yra tie, kurie sugeba surinkti pilnas sales? Ar kūrėjas/atlikėjas gali būti savo kūrinių “pardavėjas”? Kodėl žmonės turi eiti būtent į tavo koncertą, kur klausytis dar vieno tos pačios L. van Beethoveno sonatos atlikimo? Koks kūrėjas/atlikėjas yra „komerciškas“? Ar kūrėjui/atlikėjui įmanoma būti ir kūrybingu, ir versliu?

 

Diskusijose bus siekiama išsiaiškinti, kokios savybės, be specialybės žinių, gebėjimų, lemia sėkmę ir pasisekimą kūrėjui/atlikėjui, taip pat įvertinti meno atlikėjo/kūrėjo ir verslumo santykį. Tai puiki proga diskusijos dalyviams apmąstyti savo tikslų įgyvendinimo būdus bei priemones, įgyti karjeros planavimo bei organizavimo žinių, pamatyti skirtingų bei įvairių karjeros galimybių, išklausyti patyrusių menininkų sėkmės istorijų.

 Diskusijos dalyviai – Nomeda Kazlaus (operos dainininkė) ir Laimutis Paškevičius (Medicinos diagnostikos centro direktorius), moderatorius – LMTA meno vadybos katedros vedėjas – dr. Andrius Juškys. Renginys vyks balandžio 27 d., 13:30 – 15:30 val.

Būtina registracija iki 2016.04.26 Registruotis: kkc@lmta.lt ; https://www.facebook.com/LMTAkkc/

Į diskusiją galima pakviesti studentus per FB šia nuoroda (Būtų puiku, nes daugiau žmonių pamatytų):

https://www.facebook.com/events/1704705836477838/

Daugiau info:

http://kkc.lmta.lt/

 wef