Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Litexpo parodų rūmuose vyko BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2016 inovacijų paroda. Viena didžiausių tokio pobūdžio parodų Rytų Europos regione. 400 dalyvių iš 25 pasaulio šalių kvietė lankytojus susipažinti su mados prekinių ženklų naujienomis, gauti naujausią informaciją apie aprangos ir tekstilės sektoriaus žaliavas, medžiagas ir technologijas iš viso pasaulio.

Taip pat buvo galima susipažinti su profesinių ir aukštųjų mokyklų, susijusių su tekstile, studijų programomis. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedra taip pat eksponavo bei viešino savo studijų programas. Antrame aukšte pastatytame VIKO stende buvo galima sutikti Mados dizaino katedros studentes ir dėstytojas. Jos dalino informaciją apie fakultete organizuojamus kursus bei studijų programas.

Spalio 1 dieną 11-14 val. vyko Jaunojo dizainerio konkursas, kuriame dalyvavo net trys  MTF Aprangos dizaino studijų programos absolventės: Ernesta Adamavičiūtė, Morta Nakaitė, Žaneta Valančiauskytė. Iš viso konkurse dalyvavo 14 dalyvių iš skirtingų mados ir dizaino mokyklų. Po renginio buvo paskelbtos 5 prizinės vietos. Galime nuoširdžiai pasveikinti savo absolventes Mortą Nakaitę su ketvirtąja ir Žanetą Valančiauskytę su trečiąja vietomis!

1 (Small) 2 (Small)
7 (Small) 5 (Small)
6 (Small) 8 (Small)