Šalies dizainą ir verslą vienijantis Lietuvos dizaino forumas, atsakingas už „Dizaino savaitės“ festivalį Lietuvoje jau 16 metų, spalio 11-17 dienomis pakvietė apsižvalgyti ir atidžiau drauge peržengti visas įmanomas sąvokas, apibrėžimus bei mąstymo apie dizainą ir jo esmę ribas. Pagrindinė festivalio tema – lietuviško dizaino ir tvarumo simbiozė. Net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir Anykščiai – pasinėrė į dizaino fiestą, kurios metu svečiai buvo kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, semtis žinių ir jomis dalintis konferencijose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedra jau ne vienerius metus dalyvauja „Dizaino savaitės“ renginiuose, ne išimtis ir šie metai. Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje buvo pristatyta Mados dizaino katedros absolventų baigiamųjų projektų kūrybinė ekspozicija, kviečiama atidžiau panagrinėti dizainą, susipažinti su studentų baigiamųjų projektų aktualiomis temomis ir kūrybinėmis idėjomis – tvarumas, identitetas, istorinė raida, komunikacijos samprata, grožio standartai – viskas, kas išryškėja šiuolaikinėse tendencijose. Jaunatviškas maksimalizmas, drąsūs įvaizdžiai, mados eksperimentai, studentų akimis grįsta kūryba.

„Dizaino savaitės 2021“ kūrybinę ekspoziciją kuravo Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė ir lektorės Erika Gudienė, Jolita Raupelienė, Lolita Malinauskienė.

This slideshow requires JavaScript.