Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino studijų programos studentė Viktorija Skorupskaitė (AD16 grupė) gegužės 16 d. dalyvavo Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos organizuotame mados renginyje „Apkalbos 2019”, kuriame pristatė savo kūrybinę drabužių kolekciją “Dismorfija”(vadovė – dėstytoja Erika Gudienė).

Pasak renginio organizatorių, šis nekonkursinis, gilias tradicijas turintis tarptautinis mados renginys siekia populiarinti mados kultūrą, keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį į madą kaip į masinį reiškinį ir pateikti ją kaip meno formą, skatinti jaunus, gabius ir talentingus dizainerius kurti, atsiskleisti bei padėti jiems surasti nišas tolesnei veiklai.

Kartu su jaunaisiais kūrėjais iš Lietuvos, Latvijos, Čekijos ir Turkijos Kauno lofto “Gargaras” podiumu drąsiai žygiavo ir mūsų studentės-dizainerės Viktorijos modeliai.  Kolekcija “Dismorfija” išreiškė mintį apie žmogaus netobulumo žavesį ir taip dar labiau suintrigavo mados šou žiūrovus. Visą vakaro programą stebėjusios Mados dizaino katedros dėstytojos Erika Gudienė ir Jolita Raupeliėnė džiaugėsi sėkmingu studentės pasirodymu ir, nuoširdžiai ją palaikydamos, skatino būsimąją dizainerę naujiems kūrybiniams įnoringos mados iššūkiams.