2018 m. vasario mėn. 2 d. gražios ir kone šeimyniškos šventės metu Vilniaus kolegijos direktorius Gintautas Bražiūnas bei Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė Birutė Žygaitienė iškilmingai įteikė diplomus 6 Muzikinio teatro studijų programos ir 20 – čiai Mados technologijų ir verslo studijų programos absolventams.

Sveikinimo ir atsisveikinimo žodžius taip pat tarė abiejų katedrų vedėjos Dalia Babilaitė-Abarė ir Gražina Skripkienė. Absolventai negailėjo nuoširdžių padėkos žodžių visiems, prisidėjusiems prie jų 3,5 metų kelionės pirmosios profesinės aukštumos link.

Skambėjo “Gaudeamus” ir Vilniaus kolegijos himnai, skriejo aukštyn bakalauro kepurės, buvo daug gėlių, apsikabinimų, nuotraukų… Šio svarbaus etapo pabaiga – didelė šventė ne tik absloventams, bet ir jų šeimos nariams.

Prie šventiškos nuotaikos prisidėjo jaunieji atlikėjai Gabrielė Gaudiešiūtė ir  Marius Mickus (Ritminės muzikos katedros studentai) ir jau profesionalia renginių vedėja tampanti Danguolė Inokaitytė (Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentė).

Dėkojame visiems jums, gražusis jaunime! Sėkmės keliaujantiems savu unikaliu gyvenimo keliu!