Ir vėl ilgai laukta edukacinė diena… Vilniaus Žvėryno gimnazijos aštuntokai su klasės auklėtoja Daiva Nakutavičiene viešėjo VK Menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė skaitė edukacinę paskaitą „Kas yra įvaizdis?“. Mokiniai susidomėję klausėsi, diskutavo, stebėjo intriguojančius pavyzdžius, kaip galima sukurti ir pakeisti įvaizdį, „pasimatavo“ įvaizdžio dizainerio profesiją. “…sužinojome, kaip sukurti įvaizdį, kokios įvaizdžio sudedamosios dalys, buvo įdomu, be to, sužinojome apie televizijos ir scenos meno projektus, šukuosenų ir įvaizdžio derinimo aspektus, profesinio meistriškumo konkursus, žinomų žmonių įvaizdžio kūrimo subtilybes, aptarėm harmoningą išvaizdą“ –įspūdžiais dalinosi aštuntokai.

Mokiniai turiningai praleido laiką, kartu dalyvavo Populiariosios muzikos studijų programos vokalistų muzikiniame pasirodyme, Kultūrinės veiklos vadybos studentų organizuotame renginyje „Pyragų diena”.

„Tai buvo viena iš įdomiausių edukacinių dienų šiais metais“, – išeidami pasidžiaugė mokiniai. Džiaugiamės, kad Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus edukacinių programų koordinatorė dr. Inga Kepalienė sulaukia vis daugiau besidominčių edukacinėmis programomis.