Tradicinės 16-osios mados, stiliaus bei grožio parodos ,,Moters pasaulis 2018″ metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ (KIGSA) visus sukvietė į didžiulę grožio, kūrybos, idėjų ir profesionalumo šventę! Lapkričio 10 d. Kauno „Žalgirio arenos“ ekspozicijų centre vyko šventinis renginys „Su gimtadieniu, Lietuva!“ Lietuvos 100-mečio proga Lietuvos grožio specialistai sveikino savo šalį bei visus jos tautiečius su gimtadieniu! Renginyje galėjo dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais – šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos nebuvo – kūrybai buvo suteikta visiška laisvė kurti grožį ir taip originaliai pažymėti tėvynės šimtmetį!

Renginio metu žiūrovus stebino teatralizuoti jaunų ir šalyje jau žinomų  grožio bei mados kūrėjų pasirodymai. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto, Mados dizaino katedros Įvaizdžio dizaino studijų programų studentės vadovaujamos katedros vedėjos, lektorės Silvijos Grušnienės ir lektorės Lolitos Malinauskienės, šventiniame renginyje ,,Su gimtadieniu, Lietuva!” pribloškiančiai ir energingai pristatė netipinių konstrukcijų drabužių kolekciją „Bildukai.lt“, kurią kūrė Mados technologijų ir verslo studijų programos studentai vadovaujami dėstytojos Ramintos Kalvaitienės

Modeliais, jų įvaizdžio bei makiažo kūrėjais buvo Įvaizdžio ir Šukuosenų dizaino studijų programos studentės: Gelmina Ambrasevičiūtė, Rugilė Bučiūtė, Greta Kuzminskaitė, Roberta Mackevič, Eglė Žaliauskaitė.

This slideshow requires JavaScript.