Tikriausiai sunku būtų rasti vilnietį, kuris suabejotų paklaustas „Kas tai yra Kultūros naktis“? Jau daugelį metų Vilniuje vyksta didžiųjų Europos miestų vienos nakties kultūros ir meno festivalis, kurio programą sudaro viešieji pasirodymai, teatro bei šokio spektakliai, kino filmų peržiūros, muzikos grupių koncertai, šiuolaikinių instaliacijų parodos. Iš viso žiūrovams būna pasiūloma apie 130 projektų visame mieste. Neapsakomai džiaugiamės, kad dalyvauti šios nakties renginiuose jau tapo gerąja tradicija mūsų fakultete. Šiais metais birželio 14 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro ir Populiariosios muzikos studijų programų studentai surengė puikius pasirodymus PUB‘e „Artistai“.

Muzikinio teatro studijų programos studentai atliko performansą „Nuo Darvino iki Freudo“, kurio metu žiūrovai pamatė sparčių Darvino evoliucijos pokyčių ir Freudo psichoanalizės, aiškinančios proto veikimą, sąsajas. Studentai siekė perteikti žmogaus evoliucijos pokyčius bei jo (ir ne tik) elgesio motyvus, neįsisąmonintus, glūdinčius pasąmonėje jausmus ir mintis. Atlikėjai pritraukė visų dėmesį ne tik savo puikia vaidyba, bet ir neįprastu sceniniu įvaizdžiu bei išskirtiniais kostiumais.

Antroje renginio dalyje susirinkę žiūrovai galėjo gėrėtis Populiariosios muzikos studijų programos studentų parengta muzikine programa „After you‘ve gone“. Kaip smagu, kad susirinkusi publika kartu su jaunaisiais atlikėjais dainavo senus gerus kūrinius – „Misty“, „Do you ever think of me“, „Something in the way“, „A song for you“ ir kitus.

Pasirodymų pabaigoje mūsų studentų laukė atlikėjams pati geriausia dovana – garsūs ir audringi plojimai! Tariame didelį ačiū studentams ir visai dėstytojų komandai, padėjusiai surengti šaunųjį renginį!