Kūrybinėje stovykloje „Pasaka, o ne gyvenimas” prie jūros susirinko teatro trupės, kurios dirbo su jau pradėtais spektakliais. Vienas jų, Scenos meno katedros Muzikinio teatro studijų programos trečiakursių baigiamasis projektas – spektaklis „Fame/Mamma Mia“, kurį studentai su režisiere Egle Meldaike repetuoja jau gerus pusę metų. Vienas šios kūrybinės stovyklos tikslų buvo įvesti naujus aktorius į jau pastatytus miuziklo epizodus.

Ties šiuo tikslu susitelkęs dirbo fakulteto dėstytojas, puikus choreografas ir šokėjas Michail Levin. Apie 20 „naujų” aktorių mokėsi šokius ir bandė įsilieti į scenarijaus vingius. Šeštadienio vakarą vyko abiejų spektaklių atliktų darbų peržiūros, o sekmadienio ryte įvyko pirmoji repeticija su gyvo garso grupe. Tačiau tarp intensyvių repeticijų ir tikro nuovargio jaunieji aktoriai turėjo laiko atsipūsti prie jūros ir geriau susipažinti su savo būsimais kolegomis.

Studentai/aktoriai nuoširdžiai dėkoja nuostabiajai režisierei Eglei. Be jos meilės teatrui ir menui (kaip ir be puikių organizacinių gebėjimų) tokia išvyka tikrai nebūtų įvykusi. Taip pat didžiausi aplodismentai skiriami visiems organizavusiems stovyklą ir joje dalyvavusiems.