Šių metų lapkričio 9 dieną Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete įvyko Scenos meno katedros organizuotas nacionalinis forumas MIUZIKLAS PASAULYJE IR LIETUVOJE: RAIDA IR PERSPEKTYVOS.

Prieš gerą dešimtmetį Vilniaus kolegijoje prasidėjusi miuziklo teatro aktorių ruošimo programa, sulaukusi Kolegijos administracijos supratimo ir palaikymo, išaugo į praktinio mokslo metodinį branduolį, kurio pagrindą sudaro savo sričių profesionalų komanda, savo pasiekimais, įžvalgomis ir įgyta patirtimi besidalinanti respublikiniu lygiu. Renginio globėja – fakulteto dekanė Birutė Žygaitienė pažymėjo, kad įvykęs forumas yra akivaizdus pozityvaus bendradarbiavimo pavyzdys tobulinant aktorių ruošimo programą.

Dėkojame visiems gausiai dalyvavusiems forumo klausytojams, kurie pasižymėjo klausimų gausa, o ypatingai prelegentams: Algirdui Bagdonavičiui, Nijolei Baranauskaitei-Matukonienei, Irenai Karsokienei ir Auksuolei Varkulevičienei už kūrybiškai pristatytas temas, plėtojančias miuziklo žanrą, taip pat docentei, pripažintai menininkei Eglei Juozapaitienei už šio renginio koordinavimą ir forumo moderavimą.