Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos kėlimo seminare „Pažintis su stepo šokiu (Tap dance)“, lektorė – Auksuolė Varkulevičienė, Scenos meno katedra.

Tap dance – tai nauja, žaisminga ir skatina judėti! Tai šokis, ugdantis ritmo jausmą, suteikiantis kūnui lankstumo, vikrumo, patvarumo, tobulina pusiausvyrą, kovoja su stresu, stimuliuoja atmintį. O svarbiausia – visada sukuria gerą nuotaiką. Tai šokis, kuris visada traukia žiūrovų susidomėjimą ir suteikia atlikėjui išskirtinumo.

Tap dance skirtas kiekvienam – ir pradedančiajam, ir profesionalui, ir niekada nešokusiam, ir visą gyvenimą paskyrusiam šokiui. Žodžiu, visiems, kas gali judėti: nuo mažo iki seno. Ar jūs užsidėsite stepo batus pirmą kartą, ar juos jau dėvėjote – šis šokis jums patiks. Tai malonumas ne tik kūnui, bet ir sielai.

Auksuolė Varkulevičienė – diplomuota muzikologė, kritikė, žurnalistė, pedagogė, daugelio Lietuvos radijo ir televizijos, West Deutscher Rundfunk, Radio France bei Helsinkio radijo laidų rengėja ir vedėja. Lektorė yra Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja ir Vilniaus kolegijos dėstytoja.

Auksuolė Varkulevičienė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją bei Vilniaus universitetą. Darbą Lietuvoje ir stažuotes užsienyje visada lydėjo mintys apie šokį.

Daugiau kaip prieš dešimtmetį ji pasinėrė į visame pasaulyje populiaraus Tap dance šokio studijas. Lektorė turi sukaupusi daug metodinės medžiagos ir praktinės patirties: kvalifikacijos kėlimo kursai Herrange (Švedija), Rygoje (Latvija), Stokholme (Švedija), Luthier Dansa Barselonoje (Ispanija), Hamburge (Vokietija), mokytojai – tai Amerikos ir Europos Tap dance žvaigždynas: Jason Samuels Smith, Dormeshia Sumbry-Edwards, Derick Grant, Michelle Dorrance, Acia Gray,  Chloe Arnold, Sarah Reich, Nico Rubio, Sam Weber, Melinda Sullivan, Michaela Marino Lerman, Chazz Young, Jason Rodgers, Guillem Alonso, Roser Font, Joseph and Josette Wiggan, Thomas Marek, Sharon Lavi, Ivan Bouchain, Ruben Sanches ir kt.

Seminaras rengiamas 2019 m. lapkričio mėn. 26 d. 13.30 val. – 15.30 val., dalyvio mokestis – 10 eurų.
Kursų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

REGISTRACIJA

(prašome atsinešti stepo batus (su metalinėm pakalom) arba batus kietais padais)

Dalyvio mokestį prašome pervesti į Kolegijos atsiskaitomąją sąskaitą, AB SEB bankas LT76 7044 0600 0147 2160, pavedime nurodyti: vardas, pavardė, už kvalifikacijos kėlimo kursus „Pažintis su stepo šokiu“ MTF.3004

Jeigu už dalyvį sumoka darbovietė, išrašysime išankstinę sąskaitą (atsiųskite rekvizitus: pavadinimą, įmonės kodą, adresą, el. paštą ir kur siųsti sąskaitą).

Daugiau informacijos el. paštu i.kepaliene@mtf.viko.lt arba tel. 8 614 85449