MTF Kultūrinės veiklos vadybos programos pirmakursiai Neda Gaudutytė, Karolina Lasauskaitė, Donatas Eidukas ir lektorė Rima Bačiulytė 2018 metų lapkričio 6-7 dienomis dalyvavo Utenos kolegijos organizuojamuose verslumą skatinančiuose renginiuose „Verslo aveniu. Pirmąją dieną konferencijoje-diskusijoje „Verslauju drąsiai klausėmės verslo ir švietimo atstovų sėkmės istorijų ir patarimų, dalyvavome edukacinėje programoje „Patyręs verslas – žvilgsnis iš vidaus“ ir susipažinome su kailių ir odos gaminius gaminančios įmonės „Roris“ gamybos procesais, asortimentu, teikiamų paslaugų įvairove. Antrąją dieną vyko seminaras lyderystės tematika, o studentai ieškojo problemų sprendimo būdų ir mokėsi vieni iš kitų komandiniame verslumo konkurse „Verslo renovacija – naujos idėjos“. Dalyviai dirbo komandose, sprendė ir pristatė vertinimo komisijai kailių ir odos salono pateiktas užduotis. Konkursui studentai parengė namų darbus – sukūrė komandą pristatantį video filmuką bei filmuką įmonės „Roris žinomumui didinti socialiniuose tinkluose bei plakatą.

Toliau konkurso dalyviai buvo atsitiktinai suskirstyti į komandas, generavo idėjas ir rengė pristatymą su naujų idėjų pasiūla įmonės problemų sprendimui ir plėtrai. Džiugu, kad tarp trijų komisijos išrinktų laimėtojų komandų  – visi trys MTF studentai!

Karolina Lasauskaite atstovavo Lapučių komandą ir pelnė diplomą versliausio studento nominacijoje, Donatas Eidukas kartu su Rožinių panterų komanda džiaugėsi inovatyviausio studento diplomu, o Neda Gaudutytė, atstovavusi komandai Pirmi, parsivežė kūrybiškiausio studento diplomą.

Studentų pasiekimai: tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo gebėjimai, savęs pristatymo, viešo kalbėjimo įgūdžiai,  kūrybiškumas, įžvalgumas ir gebėjimas greitai rasti, analizuoti ir apibendrinti informaciją.

Nuotraukose renginio akimirkos.