Gruodžio 3-6 dienomis Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedroje lankėsi žymus danų džiazo kontrabosistas, kompozitorius ir Aarhus/Aalborg Karališkosios muzikos akademijos Danijoje pedagogas Kenneth Dahl Knudsen su projektu KEMACA KINETIC.  Profesionalūs muzikantai: Kenneth Dahl Knudsen (bosinė gitara), gitaros fenomenas Casper Hejsen (el. gitara), hip hop‘o ritmo specialistas Mathias Fisher (mušamieji) yra tikri laisvosios improvizacijos ir ritmo virtuozai.

Vizito metu svečiai Populiariosios muzikos studijų programos studentams pravedė meistriškumo klasę polipulsų, poliritmų, mikroritmų bei ansambliškumo temomis, kalbėjo apie kūrinių sandaras, ritminę analizę. KEMACA KINETIC atliko ir savo grupės kūrinius, kurie, anot jų, kupini šokio garsų, laisvosios improvizacijos bei nukelia į tikrąjį ritmikos pasaulį ir už jo ribų. Studentai liko sužavėti kviestinių dėstytojų kūrybos laisve, muzikalumu ir atlikimo technikomis.

Vizitą kuravęs Ritminės muzikos katedros vedėjas Pranas Kentra  pabrėžia, kad kviestinių dėstytojų vizitai yra ne tik naudinga tarptautinė patirtis studentams, bet kartu ir praturtina jų mąstymą bei žinias.