Lapkričio 21 d. Vilniaus kolegija organizavo Atvirų durų ir karjeros dieną, į kurią pakvietė moksleivius, mokytojus, studentus, absolventus, dėstytojus ir darbdavius. Renginio metu dalyviai galėjo rasti atsakymus į svarbiausius karjeros planavimo klausimus. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto stende studentai konsultavo moksleivius. Vyko fakulteto organizuota diskusija ,,O KAS PO TO?”.
Diskusijoje savo patirtimi ir įspūdžiais dalinosi Ritminės muzikos katedros lektorė Giedrė Kilčiauskienė, grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“, „Blue in Bossa“ ir „Jazz miniatures“ projektų vokalistė; Scenos meno katedros lektorius Jokūbas Bareikis, žinomas teatro ir kino aktorius bei Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros lektorė Katerina Voropaj, profesionali pramoginių šokių šokėja, projektų „Šok su manimi“, „Šok su žvaigžde” dalyvė. Diskusiją vedė ir profesionalia patirtimi dalinosi Silvija Grušnienė, Mados dizaino katedros vedėja, lektorė.
Įdomios diskusijos metu moksleiviai galėjo konsultuotis su lektoriais, užduoti klausimus, susijusius su studijų pasirinkimu.