Gegužės 11 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakultete įvyko neeilinis susitikimas su profesionaliu aktoriumi Artūru Murausku, vaidinančiu teatre, reklamose, televizijos serialuose, filmuose, Scenos meno katedros absolventu. Susitikimo tema „Mano kaip artisto ir kūrėjo kelias: rinkos dinamika, praktiniai patarimai“.

Į susitikimą susirinko visas būrys fakulteto absolventų, studentų, dėstytojų ir smalsuolių. Artūras Murauskas papasakojo apie savo įdomų ir gan intensyvų artisto bei kūrėjo savarankišką kelią, susiformavusį aktoriaus gyvenimo supratimą ir vertybes, atsakė į rūpimus klausimus apie šiandienos meno rinkos dinamiką, konkurenciją. Jauniems ir dar savo svajonės siekiantiems studentams pabėrė praktinių patarimų, kaip nepasiduoti ir kovoti siekiant savo tikslų.

Anot Artūro: „niekada nemaniau, kad būsiu aktorius, tačiau taip jau gyvenime susiklostė – juo tapau. Labai džiaugiuosi, kad baigiau Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros Muzikinio teatro studijų programą ir įgijau unikalią dainuojančio bei šokančio aktoriaus profesiją. Išties tai nepamirštamas, pilnas naujų atradimų, patyrimų laikas, kuris man suteikė daug išminties ir žinių“.

Dėkojame visiems susirinkusiems!