Gegužės 5 dieną Kaune vykusiame tarptautiniame mados renginyje “Apkalbos”, kurį organizuoja Kauno kolegija jau 18 metų iš eilės, dalyvavo ir Vilniaus kolegijos absolventė Iveta Butkevičiūtė su autorine kolekcija „Dez.1n.f0 arba Miesto Šamanas”.

Ivetos sukurta vyriškų rūbų kolekcija apie tvirtą vyro apsisprendimą judėti savo pasirinktu keliu, bei esminį gamtos ir miesto poreikį autorei lėmė renginio rėmejų “Mados akademijos” steigtą prizą –  300 eurų vertės kuponą pasirinktiems kursams. Prizas buvo skiriamas tai kolekcijai, kuri būtų aktuali ir pritaikoma praktiškai.

Ivetai tai nebe pirmas dalyvavimas ir laimėjimas konkurse, kaip ji pati sako: “Labai gražiai sutapo, kad paskutinis konkursas, kuriame norėjau parodyti savo kolekciją, man lėmė didžiausią prizą. Mano Šamano kolekcijai jau vieneri, todėl manau atėjo laikas galvoti apie naujus kūrybinius užmojus, o šią kolekciją paleisti gyventi savo gyvenimą.”

Į gražius vyrus su gražiais, Ivetos kurtais, drabužiais galite pasižiūrėti čia: https://www.behance.net/gallery/30267899/Dez1nf0-or-Shaman-of-the-city

ljolj