Džiaugiamės ką tik sėkmingai praėjusios Tarptautinės savaitės renginiais Menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Šiais metais sulaukėme net septynių dalyvių iš penkių Europos šalių, kurie dalinosi savo gerąja patirtimi su fakulteto studentais ir dėstytojais.

Muzikinio teatro, Populiariosios muzikos ir Kultūrinės veiklos vadybos studijų programų studentai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti įdomiose teorinėse paskaitose, energinguose meistriškumo kursuose bei individualiuose užsiėmimuose, atliepiančiuose kiekvieno studento asmeninius poreikius. Užsiėmimus studentams vedė patyrę lektoriai:

Tomasz Dąbrowski – daug apdovanojimų pelnęs lenkų trimitininkas ir kompozitorius, pripažintas vienu iš talentingiausių trimitininkų ir kompozitorių Europoje, išleidęs 7 autorinius albumus ir dešimtis kompaktinių plokštelių kaip bendraautorius.

Madars Kalninš – latvių džiazo pianistas, kompozitorius, Latvijos Jāzepo Vītolo muzikos akademijos dėstytojas, koncertavęs įvairiuose festivaliuose JAV, daugelyje Europos šalių, nuolat dalyvaujantis įvairiuose džiazo projektuose. Madars Kalninš taip pat yra daugelio originalių kūrinių autorius bei aranžuotojas, 2013 m. nominuotas  „2013 metų muzikos įrašo“ kategorijoje.

Maris Pūris – žinomas Latvijos stepo šokio pedagogas ir aktorius, dėstantis ir vedantis seminarus bei kūrybines dirbtuves įvairiose Europos šalyse.

Frederic Borey – saksofonininkas iš Paryžiaus gerai žinomas Europos džiazo scenose kaip įvairių kolektyvų narys.

Nina Jori Pedersen – Romoje gyvenanti norvegų dainininkė, kompozitorė, džiazo choro „ConCorde“ įkūrėja, organizatorė ir direktorė, išleidusi 3 solo albumus.

Marta Ipczynska – Lenkijos Bydgoščiaus aukštosios ekonomikos mokyklos Kūrybinių mokyklų programos vadovė.

Marek Bogusz – Lenkijos Bydgoščiaus aukštosios ekonomikos mokyklos Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjas.

Taip pat labai džiaugiamės ir mūsų fakulteto Ritminės muzikos bei Scenos meno katedrų studentų pasirodymais Tarptautinės savaitės atidarymo ir uždarymo renginiuose. Nuostabūs studentų balsai tiesiog užbūrė visus dalyvius, atvykusius iš beveik 30 pasaulio šalių į Vilniaus kolegiją.

Turininga, pilna teigiamų emocijų Tarptautinė savaitė visiems renginių dalyviams paliko pačias šilčiausias emocijas ir prisiminimus!

This slideshow requires JavaScript.