Jau dvyliktą kartą rugsėjo 18, 19, 20 dienomis Vilniaus senamiestyje rengiama TAUTŲ MUGĖ pasitiko spalvingomis akcijomis, muzikiniais pasirodymais, kultūrinio paveldo gaminiais, atradimais bei kitomis gėrybėmis. Vilniečius ir miesto svečius pasitiko Lietuvoje gyvenantys įvairiausių tautų piliečiai, tautinių bendrijų nariai, kurie pristatė savas tradicijas, amatus ir kultūrines paslaptis. Čia nuskambėjo ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentų koncertinė programa – AŠ IR TU ESAME VILNIUS III.

Gedimino prospekte, Tautų mugės scenoje, pasirodė Muzikinio teatro studijų programos studentai su muzikine programa DAINUOJANTYS PERSONAŽAI. Žiūrovai aplodismentų negailėjo atlikėjams: Godai Eidintaitei, Rusnei Navickaitei, Vaivai Lakštauskienei, Gabijai Puodžiūnaitei, Amandai Radzevičiūtei, Odetai Pocevičiūtei, Salvijai Tumalavičiūtei, Kornelijai Uselytei, Rugilei Jankauskytei, Bertai Skimutytei, Austei Sidaugaitei, Jorigei Augustinaitei, Deimantei Varmauskaitei. Programą vedė Konstantinas Novopolskis ir Rugilė Jankauskytė.

Goda Eidintaitė, Muzikinio teatro studijų programos studentė, nestokojo įspūdžių po savo pasirodymo: „Pagaliau – pirmasis žodis, atėjęs į galvą, vos tik užlipau ant Tautų mugės scenos. Neslėpsiu, po pusmečio pertraukos, jaudulys laukiant pasirodymo tikrai išaugo, tačiau tai tik sustiprino sceninį džiaugsmą. Nuostabu pagaliau dainuoti ne kamerai, o besišypsantiems žmonių veidams, girdėti jų plojimus bei šūksnius“.

Anot Muzikinio teatro studijų programos studento Konstantino Novopolskio, dalyvavimas Tautų mugės renginiuose – tai puiki galimybė dalintis savo meile kūrybai. ,,Nuostabus renginys, jungiantis visas tautas, kultūras, amžių grupes bendra meile muzikai ir menui Lietuvos širdyje – Vilniaus senamiestyje! Pasiilgome ,,gyvo“ bendravimo, gyvų koncertų ir laukiame naujų progų susitikti vėl!“ Tam pritaria ir Populiariosios muzikos studijų programos studentė Gabija Baužaitė. Studentė džiaugiasi galimybe jau antrus metus iš eilės lipti į Tautų mugės sceną. Studentė neslepia, kad šiek tiek buvo baisu užlipti į sceną pirmą kartą po ilgo laiko dėl karantino, tačiau jis atnešė ir daug teigiamų dalykų, vienas jų – naujos kūrybinės idėjos:  ,,Per šį laikotarpį supratau, kokia svarbi man yra muzika, jos galia ir kiek daug gaunu iš šių studijų bei nuostabių dėstytojų“. Šis renginys puiki galimybė studentams būti išgirstiems, pasidalinti atliekama muzika su platesne auditorija. Tai puiki praktika kiekvienam jaunam atlikėjui“.

Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, kuruojami Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojų, pristatė Butaforinių šukuosenų kolekciją GROŽIO VIRUSAS (autorės: Simona Gaudzevičiūtė ir Greta Gabalytė). Kūrybinių darbų idėja, pateikta kolekcijoje, atitinka šių dienų aktualijas – įvaizdis, grožis ir mada yra smogianti jėga.

Koncertinę programą užbaigė Gabija Baužaitė, Populiariosios muzikos studijų programos studentė, kuri įspūdingą pasirodymą atliko su grupe NO ROOTS. Atlikėjai – Populiariosios muzikos studijų programos studentai: Gabija Baužaitė (vokalas), Mindaugas Pundzius (klavišiniai), Vaidas Grišmanauskas (gitara), Justas Jurevičius (mušamieji), Gabrielius Rimeika (kontrabosas arba bosinė gitara).

Meninę programą vedė Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos absolventas Deividas Dubinovas.

Gausus Vilniaus kolegijos studentų, dėstytojų bei administracijos būrys palaikė atlikėjus garsiais plojimais bei pasididžiavimo šūksniais. Žiūrovai taip pat liko sužavėti studentų koncertine programa bei negailėjo ovacijų, fotografavo, filmavo pasirodymus!

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus vedėjos Miglės Pilvelytės teigimu, studentai po karantino buvo pasiilgę koncertų, gyvo bendravimo, publikos, renginių, kuriuos tekdavo rengti vaizdo kameros pagalba iš namų. Tai buvo pirmasis koncertas po ilgojo karantino laikotarpio. Džiaugiamės, didžiuojamės ir palaikome!

Sveikiname visus pasirodžiusius bei dalinamės šventės akimirkomis!