Paskutinį rugsėjo penktadienį daugiau nei 30 Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų iš 30 šalių atveria duris visuomenei renginiu ,,Tyrėjų naktis“. Rugsėjo 27-ąją jau penkioliktą kartą kvietė visuomenę geriau pažinti  mokslą ir mokslininkus, apsilankyti pažangiose laboratorijose, imtis eksperimentų ir atradimų, leidžiančių kitaip pažvelgti į mus supančią aplinką.

„Tyrėjų nakties“ renginių metu mokslininkai kviečia dalyvauti eksperimentuose, simuliacijose, interaktyviose darbo grupėse, paskaitose, seminaruose, apskritojo stalo diskusijose ir debatuose, parodose, ekskursijose bei konkursuose. Siekiama, kad kiekvienas – nuo mažo iki didelio – išgyventų savo atradimus.

Labai džiugu, kad Menų ir kūrybinių technologijų fakultete organizuotais renginiais Vilniaus kolegija taip pat papildė „Tyrėjų nakties“ programą.  Kultūros  vadybos ir šokio pedagogikos katedros lektorė Rasa Prokurotienė vedė praktinį judesio užsiėmimą ,,Kūrybinė šokio laboratorija: Aš galiu kurti!” Kūrybinė šokio laboratorija buvo skirta žmonėms, norintiems išlaisvinti savo mintis improvizuojant, ieškant išraiškos formų, sujungiant mintį, judesį, muziką ir tokiu būdu atrandant  kūrybos džiaugsmą.

Scenos meno katedros docentė Zita Dulinskienė taip pat vedė praktinį judesio užsiėmimą ,,Pažink savo kūno galimybes ir tinkamai jas išnaudok”. Šis renginys skirtas žmonėms, norintiems pažinti savo kūno galimybes.