Artūras Cyvinskis

Kai atradau Šukuosenų dizaino studijų programą Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakultete, jau buvau „išėjęs“ ne vieną gyvenimo universitetą: buvau studijavęs aukštojoje mokykloje, sukūręs savo verslą. Kirpėjo duonos paragavau iš smalsumo. Noras išmokti šio amato nuvedė mane į kursus, kurie pastūmėjo plačiau įsigilinti į šios profesijos subtilybes Vilniaus kolegijoje.

Savo pašaukimą šukuosenų dizaino studijoms atradau netikėtai ir šį gyvenimo posūkį priėmiau kaip tikrąją savo gyvenimo meilę, kuriai atsidaviau visa širdimi. Minėtos studijos pateisino mano lūkesčius. Kaip ir tikėjausi, įgydamas profesinio bakalauro laipsnį išmokau daugiau nei tradicinio kirpėjo amato, man atsivėrė naujos galimybės pamatyti žmogaus transformaciją kūrybos procese ir galimybės kurti jo visumą.

Suvokdamas mados savalaikiškumą ir nuolatinį virsmą, negalėjau leisti sau nustoti tobulėti. Baigęs studijas Vilniaus kolegijoje mokslus tęsiau Edukologijos universitete ir įgijau menų edukologijos magistro laipsnį. Savo profesinius gebėjimus demonstravau „Habitus“, „Revlon“ salonų klientams, o šiuo metu darbuojuosi grožio salone „Figaro“. Savo patirtimi keletą metų dalinausi su Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro studentais, o dabar dirbdamas salone nuolatos prižiūriu jaunus meistrus. Aš tariu ačiū visiems, kurie buvo kartu man žengiant kūrybiniu keliu. Ypač esu dėkingas savo pedagogams, tad pirmiausia su jais dalinuosi savo pasiekimais.

Laimėjimai:

  • II vieta „Full Fashion Look“ rungtyje, tarptautinis kirpėjų čempionatas Vilniuje, 2005 m.
  • I vieta komandinėje rungtyje, „REVLON profesional“ taurė, Baltijos šalių kirpėjų mokyklų čempionatas, 2005 m.
  • „Auksinės žirklės“ už komandinį darbą, 2006 m.
  • I vieta „Full Fashion Look“ rungtyje, tarptautinis kirpėjų čempionatas Vilniuje, 2007 m.
  • Apdovanotas LR Vyriausybės premija kaip pažangiausias Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakulteto studentas, 2007 m.