Lina Navickaitė

Jau mokykloje žinojau, kad, nors ir esu „tiksliukė“, tikrai studijuosiu dizainą. Tiesa, visą laiką mąsčiusi apie interjero dizaino studijas, sprendimą pakeičiau, kai smalsumo vedama atėjau į Dizaino ir technologijos fakultete organizuojamus paruošiamuosius kursus. Todėl įstojau į Aprangos dizaino studijų programą. Studijų metai prabėgo labai greitai.

Studijų metais dėstytojai nuolat skatino kūrybiškumą. Todėl buvau autorinės fotografijų parodos „Circus Catwalk” bendraautorė, kalėdinės parodos bei Nidos plenero „Kopos” dalyvė. Studijuodama dalyvavau ir fotografijų konkurse „Neatrastos Vilniaus vietos“, kuriame laimėjau I-ąją vietą. Pagal tarptautinių mainų programą vieną semestrą teko studijuoti viename iš Suomijos universitetų (Seinajoki University of Applied Sciences). Tai buvo neįkainojama patirtis ir įspūdžiai, kurie tikrai išliks visam gyvenimui.
Po studijų baigimo įstojau į Vytauto Didžiojo universitetą ir ten labai sėkmingai siekiu antrojo – verslo administravimo – bakalauro diplomo. Taip pat dirbu lietuviško trikotažo įmonėje „Savitas stilius“, kurioje sėkmingai semiuosi aprangos dizainerės darbo patirties.

Paskatinta buvusios dėstytojos, 2010 metais dalyvavau konkurse „DIDI 2010” pristatydama savo kolekciją „2 – BLIS” ir laimėjau 1-ąją vietą. 2011 m. atidariau minėtą renginį jau kaip garbės svečias. Taigi, su dėstytojais ryšiai išliko iki šių dienų ir, manau, kad jie tikrai nenutrūks.

Būsimiems studentams noriu pasakyti, kad studijuodami aprangos dizainą jūs gausite labai daug įvairių žinių, kurios tikrai pravers gyvenime. Net ir dabar, studijuodama VDU dažnai atsiverčiu Vilniaus kolegijoje studijuotų ekonomikos, vadybos, marketingo bei kitų dalykų konspektus.

Sėkmės tiems, kurie pasirinks dizainerio kelią Vilniaus kolegijoje!