Lapkričio 29 d. Microsoft Teams platformoje įvyko garso režisieriaus, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedros bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kino ir televizijos katedros docento, dirbančio su Elektroninės muzikos studijų programos studentais, Vyčio Purono seminaras  „Interaktyvių muzikos instrumentų kūrimas su Pure Data“. Seminaru susidomėjo ir jame aktyviai dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų: Vilniaus Juozo Tallat Kelpšos konservatorijos, Vilniaus Žvėryno gimnazijos,  Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos, LSMU gimnazijos.

Seminaro metu dalyviai susipažino su elektroninės muzikos kūrimo pagrindais naudojant atviro kodo programinę įrangą Pure Data. Tai buvo puiki proga sukurti savo poreikiams pritaikytą virtualų instrumentą, kurio pagalba galima įrašyti, transformuoti ir komponuoti bet kokiam stiliui aktualius garsus. Pritaikymo laukas itin platus – mobiliosios aplikacijos, interaktyvios instaliacijos, garso dizainas teatrui ar elektroninės muzikos kūrimas.

Vytis Puronas kuria garso dizainą interaktyviems ir virtualios realybės projektams, kuria ir atlieka muziką analoginiu moduliniu sintezatoriumi, dirbo prie daugiau nei pusšimčio kino filmų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje, tad mokytis iš savo srities profesionalo – tai puiki galimybė mokiniams plėsti savo žinias, lavinti įgūdžius ir semtis patirties.