Štai ir pasibaigė Vilniaus senamiestyje praūžusi Tautų mugė. Šiais metais rugsėjo 14 – 16 dienomis jau dešimtą kartą buvo surengtas Lietuvoje gyvenančių tautinių bendrijų, amatų, nacionalinių valgių, papročių ir buities tradicijų pristatymas. Kaip ir kasmet mugėje dalyvavo patys aktyviausi amatų ir kulinarijos meistrai, dainų ir šokių virtuozai. Labai džiugu, kad jų tarpe pasirodė ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai, kurių parengta koncertinė programa „AŠ IR TU ESAME VILNIUS“ buvo aukštai įvertinta ne tik gausiai susirinkusių žiūrovų, bet ir Tautų mugės organizatorių bei apdovanota „Draugystės kriaušės“ prizu!

Pasirodymą pradėjo Muzikinio teatro studijų programos studentai. Jie atliko kūrinius iš garsių miuziklų – „Hamilton“, “The Greatest Showman”, “Bring it on“ ir “Rent“ bei savo kūrybos dainas. Po jų pasirodymo žiūrovų akis džiugino autorinė Samantos Samulytės (MD16 gr.) kolekcija “Pajusk laisvę spalvindama kasdienybę” bei konceptualios mados kolekcija „Sadūto tūto“,  jas pristatė Mados dizaino ir technologijų, Įvaizdžio ir Šukuosenų dizaino studijų programų studentės. Koncertinę programą užbaigė audringas Populiariosios muzikos studijų programos studentų grupės „Good Time Boys“ pasirodymas. Mugės scenoje skambėjo žymių AC/DC, „Red Hot Chili Peppers“ bei kitų atlikėjų kūrinių interpretacijos.

Tokį puikų pasirodymą padėjo surengti bei atlikėjus palaikyti atvyko gausus Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto administracijos bei dėstytojų būrys – dekanė dr. Birutė Žygaitienė; Ritminės muzikos katedros vedėja Vita Sasnauskienė ir lektorė Janina Mažintienė; Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros vedėja  Nomeda Sindaravičienė ir lektorius Edmundas Žalpys; Mados dizaino katedros praktikų centro vadybininkė Gražina Skripkienė bei lektorės  Lolita Malinauskienė, Inga Čirvinskienė, Rasa Laurinavičienė ir Ramutė Puodžiukynienė; Scenos meno katedros docentė, pripažinta menininkė Eglė Juozapaitienė ir lektorė Dalia Babilaitė-Abarė bei kt.

Susirinkusieji Kudirkos aikštėje liko tiesiog sužavėti MTF studentų koncertine programa! Garsiai plojo, pritarė dainoms, filmavo, fotografavo ir negailėjo atlikėjams audringų ovacijų pasirodymo pabaigoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų studentais!

This slideshow requires JavaScript.