Sveikiname Mados dizaino katedros dėstytoją dizainerę Rimantę Rimgailaitę su dar vienu kūrybiniu triumfu – naująja vestuvinių suknelių kolekcija ,,White Narcissus“.

Šios kolekcijos pristatymas vyko vasario 6 d. jaukioje kamerinėje ,,Femina Bona x Keune academy“ erdvėje, kurioje vakaro svečiai stebėjo daugiau nei trisdešimt vestuvėms skirtų įvaizdžių vyrams ir moterims.

Prieš kolekcijos pristatymą pati autorė sakė: „… Viduje ir nerimas, ir jaudulys! Visada daug jausmų kelia pasiruošimas, kažko naujo kūrimas. Visada galvoju ar patiks, o svarbiausia ar patiks pačiai sau… kažkaip galvoju, kad svarbiausia pačiam būti užtikrintam dėl savo kūrybos, tada patiki ir kiti. O kaip Jums atrodo?…“

Mums atrodo, kad pavyko su kaupu! Tikimės, kad Rimantės išskirtinė estetika, subtilus skonis ir meilė madai įkvėps dizaino programų studentus nebijoti imtis drąsių naujų kūrybinių iššūkių žengiant podiumo link.

Linkime kolegei, kad ši kolekcija sulauktų ne tik susižavėjimo, bet ir didžiausios sėkmės!

Daugiau apie kolekcijos pristatymą skaitykite: https://www.delfi.lt/veidai/zmones/ant-mados-podiumo-to-dar-nebuvo-kolekcijos-pristatyma-vainikavo-tikru-vestuviu-elementas-120084580

Nuotraukos autorius: Robertas Riabovas (BNS)