Studentų mokslo ir meno draugija

SVEIKI!

Džiaugiamės, kad užsukote į Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Studentų mokslo  ir meno draugiją, trumpiau SMMD. Studentų mokslo ir meno draugija fakultete įkurta 2022 m. kovo 30 d.

Susipažinkime: SMMD pirmininkė – Norvilė Iljeitytė, kuri nepraleis nei vienos progos pasirodyti scenoje ar konferencijoje. Dešinioji jos ranka, SMMD pirmininkės pavaduotoja – Rimgailė Bloznelytė. Visi žino, kad savo šypsena ir užsidegimu ji gali nuversti kalnus. Taip pat komandoje yra ir kiti aktyvūs nariai, kurie prisideda prie veiklų kaip tik gali – tai Ugnė Jonytė, Eglė Dorelytė, Aistė Kubiliūtė, Barbora Sindaravičiūtė ir Augustas Kuzma.

SMMD kuratorė – dr. Inga Kepalienė, Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros vedėja, docentė.

Koks yra mūsų tikslas?

Vienyti MTF studentus, skatinti bei plėtoti studentų mokslinę ir meninę veiklą, raginti studentus užsiimti savanoriškais projektais ir jiems padėti.

Studentų mokslo ir meno draugijos nuostatai

Kasdien galvoje blyksi įvairiausios mintys, idėjos ir sumanymai? Prisijunk prie mūsų ir iš studijų gauk daugiau! Jei esi kūrybingas ir išradingas – nedvejok ir tapk SMMD nariu. Registruokis ir mes su Tavimi susisieksime

Studentų mokslo ir meno draugija sėkmingai suorganizavo dviejų dalių konferenciją „Mokslo ir meno sinergija‘2022“ 

2022 m. gegužės 3-4 dienomis MTF įvyko pirmoji Studentų mokslo ir meno draugijos (SMMD) konferencijos „Mokslo ir meno sinergija‘2022“ I dalis. Per dvi dienas mokslo tiriamuosius darbus pristatė daugiau kaip trisdešimt KV19, SM19, KV20, KV20S grupių studentų. Konferencijos tikslas – skatinti  jaunimo mokslinės bei meninės veiklos iniciatyvas, sietinas su kūrybiškumu, kultūros vadyba, ugdymu, socialine atsakomybe ir darnia plėtra. Studentai pristatė mokslinius pranešimus, kuriuose analizavo kultūrinės veiklos aktualijas ir problemas, akcentavo COVID-19 pandemijos poveikį kultūrinei veiklai,  taip pat buvo aptartos socialinės atsakomybės ir darnios plėtros, verslumo ir kūrybiškumo ugdymo tematikos.

2022 m. birželio 1-2 dienomis įvyko MTF Studentų mokslo ir meno draugijos (SMMD) konferencijos „Mokslo ir meno sinergija‘2022“ II dalis. Per dvi dienas meninius projektus pristatė MD19 ir IV19 grupių studentai, kurie analizavo mados, stiliaus, tvarumo aktualijas ir problemas, akcentavo subkultūrų, individualumo ir susvetimėjimo, grožio standartų daromą poveikį visuomenei, buvo aptartos socialinės atsakomybės ir darnios plėtros tematikos. Konferencijoje buvo ne tik pristatytas, bet ir atskleistas pranešėjų kūrybinis potencialas – sukurti ir įgyvendinti kūrybiniai projektai bei jų vizualus pristatymas.