Daugiau nei 40 svečių iš užsienio institucijų šiais metais, kovo 1 d., kartu su pavasariu sveikinosi viename iš svarbiausių kasmetinių tarptautinių renginių Vilniaus kolegijoje – Tarptautinėje savaitėje (IW). Šiais metais dėl pandeminės padėties pasaulyje renginys pirmą kartą buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Pagrindinis šio renginio tikslas – pakviesti dėstytojus iš įvairių pasaulio šalių aukštųjų mokyklų ir suteikti jiems galimybę susitikti su mūsų studentais bei darbuotojais skirtingose akademinėse ir kultūrinėse aplinkose. Šiais metais Tarptautinė savaitė pasitiko visus su skambiu šūkiu – IN CHANGE WE (EX)CHANGE.
Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas aktyviai dalyvavo Tarptautinės savaitės renginiuose. Atidarymo šventę lydėjo Muzikinio teatro (Gabijos Lokytės ir Miglės Pivoriūnaitės) ir Populiariosios muzikos (Jono Andriuškevičiaus) studijų programų atstovų muzikiniai sveikinimai. Mados dizaino, Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedrų vedėjos – Silvija Grušnienė ir Nomeda Sindaravičienė, dėstytojai ir studentai sutiko Tarptautinės savaitės ypatingą svečią iš Madrido Complutense universiteto Ispanijoje profesorę Asun Lopez-Varela. Ji sutiko šių studijų programų studentams pravesti dviejų sesijų paskaitą tema: „Semiotics and cross-cultural communication“ nuotoliniu būdu. Anot Mados dizaino katedros lektorės, Erasmus+ mainų programos koordinatorės Erikos Gudienės, kuri kuravo kviestinę dėstytoją, „neįtikėtina, kiek sutelkę bendras pastangas galime pasiekti. Šiuolaikinės technologijos leidžia mums dalintis žiniomis, kokybišku turiniu, patirtimis vos vienu mygtuko paspaudimu iš tolimiausių pasaulio kampelių. Smagu, kad nepabūgome, viskas pavyko puikiai!“.
Didelis dėkui visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo – Scenos meno katedros vedėjai, pripažintai menininkei Eglei Juozapaitienei; docentei, pripažintai menininkei Daliai Babilaitei – Abarei. Ritminės muzikos katedros vedėjai, lektorei Vitai Sasnauskienei; Mados dizaino katedros vedėjai, lektorei Silvijai Grušnienei; Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros vedėjai, lektorei Nomedai Sindaravičienei bei Mados dizaino katedros lektorei, Erasmus+ mainų programos koordinatorei Erikai Gudienei. Šį kartą susitikimai buvo virtualūs, bet įmanomi! Tikime, kad šiandienos iššūkiai įkvėps mus mokytis ir keistis į gera.