Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos katedros įkūrėja ir pirmoji vedėja, Lietuvos pramogų žanro organizavimo puoselėtoja, Neakivaizdinės poilsio vakarų vedėjų mokyklos įsteigimo iniciatorė.
2017 m. kovo 14 d. Angelei Paulavičiūtei būtų sukakę 65 m. A. Paulavičiūtė pradėjo savo darbinę karjerą Lietuvos moksliniame metodiniame kultūros centre (dab. Lietuvos liaudies kultūros centras), ji vadovavo poilsio organizavimo skyriui. Būtent čia A. Paulavičiūtė suprato, kad reikalingos naujos žinios, ryšiai, patirtys todėl studijuoti kultūros mokslų išvyko į tuometinį Leningradą (dab. Sankt Peterburgą ). Derindama studijas ir darbą A. Paulavičiūtė Vilniuje įkūrė pirmąją Lietuvoje neakivaizdinę poilsio vakarų vedėjų mokyklą ir ne vienerius metus buvo pagrindinė jos siela. Per tuos metus buvo parengti pirmieji renginių vedėjai.
Turėdama režisierės ir scenaristės talentą A. Paulavičiūtė nepasitenkino vien teoretikės ar pedagogės amplua. Tad nieko keista, kad jai pirmajai buvo patikėta vadovauti Jaunimo šventei ant Rambyno kalno ir ją režisuoti. Žymus A. Paulavičiūtės indėlis ir į jaunimo poilsio organizavimo srityje. Jos vadovaujamam skyriui buvo pavesta koordinuoti tuomet atsiradusių diskotekų darbą. Ne be jos geranoriškumo atsirado ir pirmieji Lietuvos diskžokėjų kursai, tapę tikra meistriškumo ugdymo mokykla. Tokius kursus yra baigę daug žinomų šalies žmonių: Margarita Starkevičiūtė, Gintautas Babravičius, Arnas Klivečka, Tomas Augulis ir t.t.
Kitas svarbus etapas – pirmosios Lietuvoje Kultūrinės veiklos vadybos katedros įkūrimas. Tokio pobūdžio kultūros vadybos kalvei įsteigti reikėjo padėti pirmuosius pamatinius pagrindus: parengti programas ir jas įteisinti, sukviesti pedagogus ir t.t. Pasiekti rezultatai džiugina iki šiol. Būtent Angelės Paulavičiūtės vadovavimo laikotarpiu katedroje buvo parengti vadybininkai, kurie žinomi ne tik Lietuvoje: Vilniaus mažojo teatro vadovo konkursą laimėjusi Greta Cholina, Domino teatrų tinklo įkūrėjas Egidijus Baranauskas, festivalio ,,Mados infekcija‘‘ rinkodaros vadovas Mindaugas Morkūnas, viena iš Vilniaus savivaldybės administracijos vadovų Agnė Vilkončiūtė ir daug kitų.
Angelė Paulavičiūtė buvo apdovanota įvairių institucijų diplomais, garbės raštais, o už kultūros vadybininkų rengimą jai buvo įteiktos Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos ir Vilniaus mero Padėkos.
Kultūrinės veiklos vadybos programai tęsiant 25 metų jubiliejaus paminėjimą, š.m. balandžio 25 d. 16.00 val. Atvirojoje salėje vyks susitikimas su buvusiais dėstytojais ir Angelės Paulavičiūtės vardo suteikimas 130 auditorijai.