2014-2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg Baltic Sea Region programos projektas „Išmani ir saugi darbo apranga“ (Smart and Safe Work Wear Clothing SWW)

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas vykdo 2014-2020 metų Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Interreg Baltic Sea Region programos projektą “Išmani ir saugi darbo apranga” (Smart and Safe Work Wear Clothing SWW). Projektui vadovauja Centria kolegija (Suomija). Projekto partneriai – Talino technikos kolegija (Estija), Rygos technikos universitetas (Latvija), Lodzės pluoštų institutas (Lenkija) ir Vilniaus kolegija (Lietuva).

Bendra projekto vertė 2,4 mln. EUR.

Projekto tikslas –  padidinti Baltijos šalių regiono profesinės ir apsauginė darbo aprangos gamintojų konkurencingumą ir išplėsti jų verslo galimybes diegiant individualizuotos aprangos projektavimo ir gamybos procesus.

Vilniaus kolegijos įmonė-partneris šiame projekte yra UAB Ansell Protective Soltions Lithuania, o tikslinė vartotojų grupė – Tauragės rajono priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai, savo kasdieniniame darbe vilkintys ne tik tradicinę ugniagesių aprangą, bet ir žymiai sudėtingesnius kostiumus, saugančius nuo cheminio užteršimo.

Daugiau informacijos apie projektą www.centria.fi/SWW .