Tarptautinis bendradarbiavimas

Vilniaus kolegijose Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas yra ne tik vieta burtis akademinei bendruomenei, bet ir vartai į užsienio aukštąsias mokyklas.

Fakultetas šiuo metu palaiko ryšius su 15 meno srities švietimo institucijų užsienyje. Nuo 2005 m. dalyvauja ERASMUS programoje (nuo 2015 m. atnaujinta ir papildyta programa vadinama ERASMUS+). Tarptautinio mobilumo programos teikiamomis galimybėmis gali naudotis, ir studentai, ir dėstytojai, ir administracijos nariai. Dalintis patirtimi čia atvyksta dėstytojai iš užsienio, o fakulteto bendruomenės nariai lankosi užsienio aukštosiose mokyklose, asociacijose bei įmonėse.

Dėmesio, studentai! Būtinai panaršykite studentų mobilumo bei užsienio partnerių skiltis. Tarptautinio judumo galimybės yra gana plačios. Jei Jums įdomios užsienio aukštosios mokyklos nėra fakulteto partnerių sąraše, galima pradėti bendradarbiavimo procesą. Jei norėtumėte atlikti profesinę praktiką užsienio įmonėje ir jau mezgate ar užmezgėte ryšius su galimais darbdaviais, taip pat galite sulaukti pagalbos iš fakulteto. Jei norėtumėte pakviesti dėstytoją iš užsienio aukštosios mokyklos dėstymo vizitui arba studentų bendram projektui, pasidalinkite savo pasiūlymais.

Turėdami klausimų ar pastebėjimų tarptautinių ryšių tema kreipkitės į Projektų skyriaus vadybininkę

Justiną Kaminskaitę – j.kaminskaite@mtf.viko.lt; +370 5 2191719, +370 692 94157, 73 kab.

Studentai konsultuojami pirmadieniais ir ketvirtadieniais 12.00 – 15.00 val.

(Kviečiame paskambinti ir suderinti susitikimo laiką.)

erasmus_logo

smpf-logo