Egidijus Baranauskas

Lietuvoje gerai žinomas muzikinių ir teatro renginių prodiuseris, „Domino“ teatro vadovas. Tuometinę Vilniaus konservatoriją baigė 2001 metais. Toliau mokslus tęsė Vilniaus kolegijos Menų fakultete, pasirinkęs teatro vadybos studijų programą.

Per palyginti neilgą karjeros laiką Egidijus Baranauskas tapo beveik 30 spektaklių Lietuvoje ir užsienyje prodiuseriu, daug prisidėjo prie garsių atlikėjų (pvz., Andriaus Mamontovo) muzikinių projektų kūrimo agentūroje „M.P.3”, organizavo tarptautinius meno ir muzikos festivalius, Lietuvoje surengė ne vieną koncertą.
Egidijus Baranauskas šiuo metu toliau tęsia magistrantūros studijas ir prisiminimais apie pirmuosius studijų metus Kolegijoje dalijasi su didžiausiu malonumu bei nostalgija. „Žinios, praktika, malonus bendravimas su dėstytojais mus ne tik subrandino kaip asmenybes, bet tapome ir puikiais specialistais. Visa tai – neįkainojama vertybė.
Džiaugiuosi, kad Menų fakultetas plečiasi, rengia gerus specialistus, su kuriais galima bendradarbiauti įgyvendinant ambicingus kultūrinius projektus“, – sako Egidijus Baranauskas.