Ingrida Žiliūtė – Antonovienė

Mokyklos laikais tapau „Dainų dainelės“ konkurso laureate kartu su kitais A. Kačanausko muzikos mokyklos moksleiviais bei vaidinau Kauno valstybinio muzikinio teatro miuzikle „Muzikos garsai“ – mano vaidmuo buvo kapitono fon Trapo duktė.
Džiaugiuosi, kad likimas taip susiklostė, jog 2009 metais Vilniaus kolegijos Menų fakultete baigiau Pramoginio scenos meno studijų programą ir tapau miuziklo aktore. Nors mano tėvai tam prieštaravo ir tai laikė tik įdomiu hobiu, vis tik manau, jei žmogus turi pašaukimą, vadinasi jis turi eiti į sceną. Tačiau jauniems būsimiems studentams patarčiau atsakingai pagalvoti. Juk artisto kasdienybė – tai nuolatinės mažos ir didelės sėkmės bei nesėkmės. Pavyzdžiui, į mūsų kursą priėmė 16 studentų, iš jų studijas baigė tik 9, o teatre dirba tik 2 – tokia natūrali atranka.

Baigusi studijas įkūriau Vilniaus miuziklo mokyklą vaikams. Šiuo metu tai yra privati mokykla, kurioje dirba 10 darbuotojų, tačiau ateityje galbūt tapsime ir valstybine mokykla, o gal net įkursime nacionalinį miuziklo teatrą. Bet svarbu, kad miuziklo žanras sulauktų palankesnių laikų, užsiaugintų savo auditoriją. Nors muzikiniai spektakliai, kuriuose man teko vaidinti (pvz., „Mirtinas bučinys“, „Kuprelis“, „Paryžiaus Katedra“), yra pakankamai populiarūs, bet tik 70-tas spektaklis sulaukė pilnos salės.

Šiuo metu su merginomis rodomės populiariosios muzikos scenoje, įvairiems renginiams (pvz., „Auksiniai Svogūnai“, „Bitelandas’10“, „Darom’10“, „TV3 Kalėdos’10“, „Skambios Kūčios“ ir kt.) kurdamos muzikines parodijas su grupe „Kas jos tokios?“. Taip pat TV3 „Chorų karų“ pirmajame sezone buvau „Purpurinio Vilniaus choro“, kuriam vadovavo Artūras Novikas, solistė. Be to, teko būti ir 2010 m. TV3 sezono atidarymo vedėja, TV3 laidos „3 BUTAS“ vedėja. Atrankų metu patekau ir dalyvavau TV3 muzikiniame realybės šou „Žvaigždžių vartai“, kurį vedė Arūnas Valinskas. Sėkmingai jėgas teko išbandyti įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose bei konkursuose, pavyzdžiui, Moldavijoje „Chrustalnyj Aist“ (Krištolinis gandras), Eurovizijos atrankoje 2008 m. ir 2011 m. festivaliuose „Birštonas Jazz“, „Nida Jazz“ (su Vladimiru Čekasinu), „Populiariausių Europos dainų konkurse“ 2006 m., „Baby Sing Ukmergė 2002“ ir kt.