Šokis mane lydėjo nuo pat mažens, tad, jau būdama moksleive žinojau, kad noriu tapti šokių mokytoja. Daug svarstyti nereikėjo, kad iš mažo Gargždų miesto pasirinkčiau Vilniaus kolegiją, Šokio pedagogikos studijas. Visą tai nulėmė pilnas perspektyvų miestas – Vilnius bei puikūs atsiliepimai apie Vilniaus kolegiją ir Šokio pedagogikos studijas.

Baigusi mokslus Kolegijoje, iškart pradėjau dirbti mokykloje. Tuo pat metu tęsiau  išlyginamąsias Šokio pedagogikos studijas Lietuvos edukologijos universitete. Visą tą laiką ir iki šiol mane visur lydi šokis. Dirbu privačiose studijose, Vilniaus vaikų ir jaunimo klube „Šatrija“, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje. Kaip ir visose kitose srityse mes mokomės visą gyvenimą, todėl iki šiol šokio patirties semiuosi dalyvaudama užsienio trenerių rengiamuose seminaruose, stovyklose. Kad neprarasčiau scenos įgūdžių pastoviai dalyvauju įvairiuose televiziniuose projektuose.

Džiaugiuosi galėdama sakyti, kad Vilniaus kolegijos Šokio pedagogikos studijų pasirinkimas buvo vienas geriausių mano gyvenimo sprendimų!