2018 m. balandžio 13 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko Atvirų durų diena. Lankytojai atvyko iš trijų didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Juos sutiko fakulteto Kultūros vadybos programos studentai, palydėjo į auditoriją, kurioje svečių laukė fakulteto darbuotojai. Susirinkusiuosius pasveikino fakulteto dekanė Birutė Žygaitienė ir prodekanas Andrius Juškys. Savo sveikinimo žodyje fakulteto vadovai kalbėjo tikintys, kad susipažinę su MTF vykdomomis programomis svečiai tikrai nenusivils, ir išreiškė viltį, kad galbūt jau rudenį daugelį veidų pamatys tarp fakulteto studentų.

Įvaizdžio dizaino ir Šukuosenų dizaino studijų programų komitetų pirmininkė Silvija Grušnienė bendrai pristatė visas fakultete esančias studijų programas, trumpai jas pakomentuodama. Po pristatymo moksleiviai išsiskirstė į katedras plačiau susipažinti su rūpimomis specialybėmis, jiems buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės.

Tikimės, kad Atvirų durų diena Menų ir kūrybinių technologijų fakultete tikrai padėjo apsispręsti atvykusiems moksleiviams ir dauguma iš jų pasirinks tas specialybes, kurios juos domino.