Rugsėjo 29 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Atvirojoje salėje vyko trečiasis edukacinis koncertinis renginys – DAINUOJANČIOS KNYGOS, tampantis rudenine tradicija. Šį kartą renginys vyko ne bibliotekoje, nes reikėjo laikytis rekomenduojamų saugumo rekomendacijų dėl Covid-19 prevencijos.

Kiekvieną rugsėjį fakultetas pasitinka gausų, naujų žinių ištroškusių pirmakursių būrį. Kaip rodo praktika, ne visi studentai iškart susigaudo, kad fakultete sudarytos puikios sąlygos naudotis gausybe įvairios dalykinės informacijos – natų, knygų, teorinės bei grožinės literatūros, metodikų, vaizdo bei garso įrašų ir kt., kurią jiems tiksliai ir operatyviai gali pateikti bibliotekos darbuotojai bei Vilniaus kolegijos elektroniniai ištekliai. Todėl bibliotekos vedėjos Virginijos Pleskienės bei Muzikinio teatro studijų programos solinio dainavimo dėstytojų iniciatyva buvo suorganizuotas šis renginys.

Reginio metu Muzikinio teatro studijų programos studentai sukūrė tikrą šventę klausytojams, profesionaliai ir nuotaikingai atlikdami įvairių žanrų vokalinius kūrinius. Jie taip pat pristatė savo atliekamų kūrinių natų leidinius, o solinio dainavimo dėstytojai supažindino su natų bei literatūros apie muzikinį teatrą įvairove.

Pianistai: Ina Kononova, Nijolė Baranauskaitė-Matukonienė, Andrius Rubežius, Vaida Balčiūnienė.

Solinio dainavimo dėstytojai: Eglė Juozapaitienė, Dalia Babilaitė-Abarė, Andrius Rubežius, Algirdas Bagdonavičius.

Scenos meno katedros vedėja – Eglė Juozapaitienė.

Bibliotekos vedėja – Virginija Pleskienė.