Daniel Irizarry Osorio 

Dainininko – aktoriaus scenos plastika 

Kūrybinė laboratorija VIKO MTF

 2017/11/06 – 24

Choreografas, aktorius, režisierius, scenos judesio specialistas Daniel Irizarry Osorio pripažintas menininkas, jungiantis amerikietiškąją kultūrą ir klajūno dvasią. Gimęs Puerto Rike, ten įgijęs pirmosios pakopos universitetinį išsilavinimą, vėliau studijas tęsė ir tobulėjo JAV. Niujorke jis aktyviai tebevysto savo teatrinį projektą „1/8“, tačiau pasaulyje dirba ir kaip menininkas, ir kaip edukatorius: pora pastarųjų metų jis sėkmingai dėstė Bilkent universitete Ankaroje (Turkija).

Daniel – charizmatiškas artistas, dirbantis iš visos širdies. Jis puikiai išmano savo dėstomas sritis ir nepalieka vietos menkiausiai abejonei, kad judesio subtilybių galima išmokti virtuoziškai jungiant karštą Centinės ir Pietų Amerikos kraują, K. Stanislavskio ir V. Mejerholdo fizinio teatro tradicijas, šiuolaikines judesio ir net akrobatikos tendencijas.

Po dviejų sėkmingų vizitų Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete tarptautinių savaičių rėmuose, Daniel grįžta pas mus ilgesniems mokymams.

Kūrybinė laboratorija vyks š. m. lapkričio 6-24 dienomis Menų ir kūrybinių technologijų fakultete, Didlaukio g. 82, Vilnius.

Norinčius stebėti, o galbūt ir dalyvauti Daniel Irizarry Osorio kūrybinėje laboratorijoje, kviečiame registruotis Scenos meno katedros telefonu: 8 5 2191717

Mokymų programa čia

Kūrybinė laboratorija naudinga: aktorinio meistriškumo, šokio studentams, o taip pat , norintiems tobulėti savo srityje aktoriams bei judesio dėstytojams.

Daugiau apie menininką – www.danielirizarry.org

Daniel Irizarry Osorio vizitą finansuoja Švietimo mainų paramos fondas ir Vilniaus kolegija.

Viko MTF 2017m. balandžio 26 d. įvykęs Daniel Irizarry Osorio workshop’as „Dramatic instincts etudes“ .