Rugsėjis prasidėjo su puikia nuotaika, nauja energija ir intensyviu bendravimu. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete 2022 m. rugsėjo 1 d. įvyko naujų mokslo metų atidarymo šventė. Fakulteto bendruomenė, katedrų vedėjai, dėstytojai, administracijos darbuotojai atvyko drauge pasidžiaugti naujų studijų metų pradžia ir pakvietė margą būrį pirmakursių susipažinti su studijų eiga, savo bendrakursiais bei įprasminti ryžtą, siekius ir svajones.

Šventinio renginio metu susirinkusius studentus pasveikino Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė dr. Birutė Žygaitienė, Studijų skyriaus vedėja Evita Kryževičienė bei Studijų organizavimo skyriaus vedėja Alma Kniežienė. Fakulteto SA socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė Rimgailė Bloznelytė taip pat pasveikino susirinkusius studentus, linkėdama jiems neblėstančio žinių troškimo ir jaunatviškos energijos įveikiant visus iššūkius.

Ypatinga padėka renginio vedėjai KV19 gr. studentei Norvilei Iljeitytei. Šventinius muzikinius kūrinius atliko Muzikinio teatro studijų programos absolventė Jorigė Augustinaitė.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad pirmojo kurso studentai įsiliejo į Vilniaus kolegijos bendruomenę ir pasirinko tapti profesionaliais bei kvalifikuotais savo srities specialistais. Tegu visi studijų rytai jiems būna džiaugsmingi, o mokslo pergalės – vieningos!