Pačiame Vilniaus centre rugsėjo 15-17 dienomis šurmuliavo Lietuvoje gyvenančių tautinių bendruomenių amatų, nacionalinių valgių ir papročių šventė – Tautų mugė. Jau šeštą kartą mūsų fakulteto atstovai penktadienio popietę pristatė įspūdingą koncertinę programą AŠ IR TU ESAME VILNIUS VI.

Pagrindinėje mugės scenoje Populiariosios muzikos studijų programos studentė Evita Cololo kartu su kitais įvairių kursų studentais atliko keturias savo kūrybos dainas ir Angie Stone dainą „Wish I Didn‘t Miss You“. Studentų pasirodymą kuravo Ritminės muzikos katedros vedėjas Pranas Kentra.

Šokio pedagogikos studijų programos studentės, pasipuošusios gražiausiais tautiniais kostiumais, sušoko lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“, kurį paruošė kartu su lektore Živile Adomaitiene.

O Mados dizaino katedros Įvaizdžio dizaino studijų programos studentės žiūrovus sužavėjo kūrybinių projektų kolekcija „Svečiai“, kurią sukurti įkvėpė Japonų kultūros interpretacijos dvasia. Studenčių kolekcijos pristatymą kuravo Mados dizaino katedros lektorės Silvija Grušnienė ir Lolita Malinauskienė.

Kaip įprasta fakulteto studentų pasirodymą vainikavo Muzikinio teatro studijų programos studentai, atlikę gerai žinomus, melodingus kūrinius iš populiariausių kino filmų ir miuziklų. Žiūrovai plojo ir dainavo drauge, o kelios ispaniškai kalbančios merginos neištvėrė ir pasileido šokti. Šiam įspūdingam pasirodymui studentus paruošė Scenos meno katedros dėstytojas Povilas Butkus.

Mūsų studentus garsiais plojimais palaikė Kolegijos administracijos atstovai, fakulteto studentai, dėstytojai ir darbuotojai bei gausus būrys į mugę atvykusių žmonių. Nuoširdžiai dėkojame programos vedėjai, Muzikinio teatro studijų programos studentei Kamilei Smaidžiūnaitei, visiems scenoje pasirodžiusiems studentams bei juos kuravusiems dėstytojams už daugybę gražių akimirkų ir patirtas geras emocijas.